Konkordato Davaları ve Danışmanlığı

7101 sayılı Kanun ile İcra ve İflas kanunumuzda yapılan değişikliklere istinaden konkordato süreci ile ilgili bir çok yenilik de getirilmiş oldu. Ofisimiz öncelikle konkordato kurumuna başvurmayı düşünen firmaların sıkıntıları ve olası çözüm kaynaklarını şirket yetkilileri ile yapılan müzakereler ile öğrenmekte, devamında şirketin mali analizini çıkarmaya yardımcı tüm evraklar, mali tablolar üzerinde inceleme yaptırılmaktadır.

Konkordato sürecinin ön projesinin hazırlanmasından tedbir kararı olan 3 aylık geçici mühlet, devamında 2 aylık uzatma ve 1 yıllık kesin mühlet kararlarının alınması, konkordato projesinin hazırlanmasına, alacaklılar toplantıları ile konkordato prosedürünün sonuna kadar sizlere destek verebilecek, ön proje ve projenin hazırlanması aşamalarında gerekli mali ve hukuki desteği sağlayacak uzman kadrosu ile danışmanlık vermekteyiz.

Konkordato sürecindeki firmalardan alacaklı olan müvekkil firmalarımız için konkordato davalarına müdahil olunması, alacak kayıtlarının yaptırılması, alacağın tahsilinin sağlanması konusunda hizmetler vermekteyiz.
İLETİŞİM
ADRES: Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Caddesi, Akın Sitesi, 1. Blok, No:6, K:1, D:1 Beşiktaş/Istanbul-Turkey TELEFON: +90 212 274 32 33 E-Mail: info@pak-legal.com FAKS: +90 212 274 38 28 Copyright © 2019 Polat Aşkın | Legal web tasarım : studyocrea