Polat & Aşkın Avukatlık Bürosu, alanında deneyimli uzman ekibi ile Ticaret ve Şirketler Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirket Danışmanlığı,  Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları, Aile ve Miras Hukuku, Ceza Hukuku, Yabancılar Hukuku, İdare Hukuku ve Konkordato Davaları ve Danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermektedir. Polat & Aşkın Avukatlık Bürosu yurt içinde ve yurt dışında bulunan müvekkillerine anılan alanlarda hukuki danışmanlık ve yargı kurumları nezdinde temsil hizmeti sunmaktadır.

Polat & Aşkın Avukatlık Bürosu, müvekkillerinin ihtiyaçlarını belirleyip, onların hukuki ihtiyaçlarına en uygun, etkili ve çözüm odaklı tavsiyelerde bulunarak danışmanlık ve temsil hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. 

Polat & Aşkın AvukatlıkBürosu olarak müvekkillerimizin, çalışma ortamımız ve çalışma koşullarımız ile çalışanlarımızın, bilgi birikimi paylaşımı prensibimiz ile hizmet sunduğumuz sektörlerin, kurumsal sosyal sorumluluk bilincimiz ve yasalara uyum ile toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedeflemekteyiz.

UZMANLIK ALANLARIMIZ
Avukatlık mesleğini uzun yıllardan bu yana icra etmekte olan, her biri kendi alanında uzman avukatlar tarafından kurulmuş bir hukuk bürosu olup; yerli ve yabancı kurumsal müvekkillerine nitelikli ve çözüm odaklı danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.
EKİBİMİZ
YAYINLAR
İLETİŞİM
ADRES: Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Caddesi, Akın Sitesi, 1. Blok, No:6, K:1, D:1 Beşiktaş/Istanbul-Turkey TELEFON: +90 212 274 32 33 E-Mail: info@pak-legal.com FAKS: +90 212 274 38 28 Copyright © 2019 Polat Aşkın | Legal web tasarım : studyocrea