Polat Aşkın Kenaroğlu Legal, alanında deneyimli uzman ekibi ile Ticaret ve Şirketler Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Yabancılar Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Ceza Hukuku, Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları, İcra ve İflas Hukuku ve Konkordato Davaları ve Danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermekte olup; yurt içinde ve yurt dışında bulunan müvekkillerine anılan alanlarda hukuki danışmanlık ve yargı kurumları nezdinde temsil hizmeti sunmaktadır.
Polat Aşkın Kenaroğlu Legal, müvekkillerinin ihtiyaçlarını belirleyip, onların hukuki ihtiyaçlarına en uygun, etkili ve çözüm odaklı tavsiyelerde bulunarak danışmanlık ve temsil hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Varlığının ve geleceğinin müvekkil memnuniyetine dayandığının bilincinde hareket eden Polat Aşkın Kenaroğlu Legal, güven ilkesi çerçevesinde her zaman öncelikli olarak müvekkilinin menfaatini gözeterek sahip olduğu geniş kapsamlı hukuki bilginin ve tecrübenin ışığı altında müvekkile ve onun hukuki sorununa özel etkin çözüm yolları üretir.
UZMANLIK ALANLARIMIZ
Avukatlık mesleğini uzun yıllardan bu yana icra etmekte olan, her biri kendi alanında uzman avukatlar tarafından kurulmuş bir hukuk bürosu olup; yerli ve yabancı kurumsal müvekkillerine nitelikli ve çözüm odaklı danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.
EKİBİMİZ
YAYINLAR
İLETİŞİM
ADRES: Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. Akın Sitesi 1. Blok No:6 D:1 Beşiktaş/İstanbul TELEFON: +90 212 274 32 33 E-Mail: info@pak-legal.com FAKS: +90 212 274 38 28 Copyright © 2019 Polat Aşkın Kenaroğlu Legal web tasarım : studyocrea