EKİBİMİZ

AYŞEN AKPINAR Avukat / Lawyer
İletişim aysen@pak-legal.com
2016 yılında lisans eğitimine başladığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2020 yılında mezun olmuştur. Bu dönem içerisinde bir dönem de Pavol Jozef Safarik University'de Erasmus Programı kapsamında eğitim almıştır. Mezuniyetinin ardından İstanbul'da bulunan bir hukuk bürosunda avukatlık stajyerliği dönemini tamamlayan Ayşen Akpınar, avukatlık ruhsatnamesini aldıktan sonra bir yıla yakın süre ile ulusal haber ve medya kanallarından birisinde şirket avukatı olarak görev yapmıştır. Akpınar 2023 yılında PAK Legal ekibine katılmıştır.

İstanbul Barosu'nda kayıtlı olan Akpınar, Ticaret Hukuku, Sözleşme Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Borçlar Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmekte, bu konularla ilgili uyuşmazlıkların çözümlenmesi ve dava süreçlerinin takibi ile hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi konularında çalışmaktadır. Akpınar, İngilizce bilmektedir.
İLETİŞİM
ADRES: Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Caddesi, Akın Sitesi, 1. Blok, No:6, K:1, D:1 Beşiktaş/Istanbul-Turkey TELEFON: +90 212 274 32 33 E-Mail: info@pak-legal.com FAKS: +90 212 274 38 28 Copyright © 2019 Polat Aşkın Kenaroğlu Legal web tasarım : studyocrea